Administracja stron WWW

Potrzebujesz osoby do zarządzania Twoim panelem administracyjnym? Chcesz mieć zawsze pod ręką specjalistę, który zaktualizuje wtyczki na stronie WordPress, zaktualizuje Twój CMS, doda pozycję w menu, wykona dla Ciebie kopię bezpieczeństwa, doda nową podstronę, założy Ci skrzynkę pocztową, zadba o miejsce na Twoim serwerze oraz jego prawidłową konfigurację? Możesz spać spokojnie. Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo. 

Administracja strony internetowej WordPress

Oferujemy płynność działania Twojej strony

Nie przejmuj się już więcej poprawnym działaniem Twojej strony internetowej. Nasza oferta obejmuje pakiet kompleksowej administracji strony WWW, opartej o system CMS WordPress. Zajmiemy się w Twoim imieniu pełnym zakresem prac. Począwszy od zarządzania bieżącymi aktualizacjami wtyczek i systemu, aż po administrację serwerem.

Bezpieczne wtyczki WP i cały system CMS WordPress

CMS WordPress wymaga od użytkownika ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji na temat dodatkowych wtyczek i modułów oraz cyklicznych aktualizacji, które wprowadzają poprawni i nowe funkcjonalności dla Twojej strony WWW.

Zapewnienie ciągłości działania strony WordPress

Posiadając stronę internetową, chcesz, aby zawsze była on-line. Nie tolerujesz przerw i przestojów, gdy akurat potrzebne Ci są narzędzia do pracy. Stałe monitorowanie systemu i serwera WordPress, pozwala zachować bardzo wyraźną równowagę.

Logowanie tylko dla administratorów strony

Jako Administratorzy Twojej strony internetowej zadbamy o dostęp do zasobów strony WWW tylko dla upoważnionych użytkowników. Nikt bez Twojej wiedzy nie będzie miał prawa się zarejestrować lub zostać przyjęty do grona administratorów.

Dlaczego potrzebujesz opieki systemu CMS?

WordPress to system.

Chroń go jak swój dom.

Gdy prowadzisz biznes, ostatnie czego sobie byś życzył, to włamanie na Twoją stronę internetową i kradzież poufnych danych osobowych oraz informacji. WordPress, jak każdy system CMS wymaga opieki i administracji. To tak, jakby nie dbać o poziom oleju w silniku. Któregoś dnia po prostu się zatrze, a Ty wydasz tysiące na jego naprawdę lub wymianę na nowy. 

Kontakt 

+48 797998108

kontakt@bezpiecznywordpress.pl

Więcej opieki?

Zapytaj o indywidualną wycenę administracji i opieki nad stroną WordPress

Call Now Button