Audyt stron internetowych

Każda strona WWW potrzebuje opieki i administracji, aby zachować stabilną pracę całego systemu. Zapewnienie najwyższej jakości bezpieczeństwa, to również pewność bezpieczeństwa danych osobowych i systemu WordPress

Bezpieczeństwo strony WordPress

Masz problem z WordPressem?
Szukasz administratora strony?

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług administracji stron WWW, blogów i sklepów internetowych, opartych system CMS WordPress. Dzięki dokładnemu audytowi Twojej strony internetowej zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania i przejmiemy pełen zakres pracy, związanych z optymalizacją, bezpieczeństwem i administracją całego systemu. 

Audyt CMS WordPress

Przeprowadzamy rzetelną i całkowitą analizę Twojej strony WWW, bloga lub sklepu internetowego. Dzięki audytowi dowiesz się, w którym miejscu należy dokonać poprawek, aby w pełni zabezpieczyć stronę WordPress przed atakami i niechcianymi aplikacjami.

Analiza strony WordPress

Audyt bezpieczeństwa strony internetowej to nie wszystko. Aby wprowadzić potrzebne zmiany i zabezpieczenia, przeprowadzamy dokładną analizę audytu oraz raportu sporządzonego na podstawie audytu. Wtedy możemy zaproponować Ci najlepsze rozwiązania i wdrożyć odpowiednie zmiany.

Optymalizacja stron WWW

Audyt strony WordPress i dokładna analiza raportu audytu strony WWW pozwala nam przeprowadzić rzeczową optymalizację strony internetowej oraz wdrożyć wymagane zabezpieczenia i moduły zabezpieczające, dzięki którym Twoja strona WWW stanie się w pełni przygotowana dla użytkowników.

Dlaczego potrzebujesz audytu?

Optymalizacja strony WordPress

Optymalizacja stron internetowej i administracja stron WordPress, to niezbędny element poprawnego funkcjonowania każdej strony WWW. Oprócz niezbędnych aktualizacji jądra systemu WordPress i wtyczek optymalizacja witryny internetowej polega na wdrożeniu rozwiązań, dzięki którym strona będzie działała o wiele szybciej. Strona internetowa będzie również zabezpieczona przed atakami typu brute force, wstrzykiwaniem złośliwego kodu i możliwością przejęcia danych osobowych Twoich klientów.

Zamów audyt ze szczegółowym raportem WP Audit

Przyspiesz i zabezpiecz swój WordPress

CMS WordPress to system zarządzania treścią

Administracja stronami WWW pozwala:

Zabezpieczyć system CMS przed hakerami

WordPress jest bardzo popularnym systemem typu Open Source. Oznacza to, że kod strony oraz wszystkie pliki są dostępne dla każdego. Hakerzy znają pliki i ścieżki oraz luki, przez które mogą włamać się do systemu. Odpowiednie zabezpieczenie systemu CMS, pozwala zminimalizować maksymalnie podatność strony na włamania botów i złośliwych aplikacji.

Zapobiec atakom brute force i włamaniom botów

Zabezpieczenie systemu CMS WordPress zapewnia bezpieczeństwo przed atakami hakerów oraz włamaniom złośliwych botów, które poszukują luk w systemach i potencjalnie łatwych stron do ataku. Wdrożenie odpowiednich zabezpieczeń pozwala zapobiec włamaniom na strony WordPress oraz zachować bezpieczeństwo danych.

Zachować bezpieczeństwo przesyłanych danych

Każda strona WordPress, która nie posiada certyfikatu SSL oraz specjalnych wtyczek i zabezpieczeń przed włamaniami, oraz przesyłaniem danych otwartym tekstem, czyli niezaszyfrowane, jest narażona na szybkie atakami, które mają na celu włamanie na stronę, kradzież danych osobowych i przejęcie kontroli nad stroną. Nie wolno do tego dopuścić.

Co się dzieje, gdy nie zabezpieczysz strony internetowej WordPress?

Strona internetowa, która nie zostanie zabezpieczona w odpowiedni sposób, jest narażona na ataki typu brute force, czyli włamanie na konto administratora systemu CMS przy użyciu najpopularniejszych loginów i haseł, których używają właściciele stron WWW. To najprostsza metoda włamań na całym Świecie. Brak administracji stroną WordPress pozwala hakerom wykorzystywać luki w systemie, które powstają przez brak aktualizacji jądra systemu WordPress oraz wtyczek. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ każda aktualizacja naprawia błędy oraz luki w aplikacjach. Dlatego bardzo istotną kwestią, jest cykliczna aktualizacja wtyczek oraz systemu WordPress z poziomu administratora.

Opieka CMS WordPress

Zadbaj o swoją stronę WordPress. Zamów już dziś opiekę WP dla swojej strony internetowej!

Analiza WordPress

Twoja strona wczytuje się wolno? Potrzebujesz aktualizacji strony WordPress? Chcesz odświeżyć jej wygląd?

Call Now Button