Bezpieczeństwo stron WordPress - Entaris Studio Wrocław

Bezpieczeństwo stron WordPress

Codziennie system WordPress jest ulepszany i aktualizowany przez programistów tworzących ten popularny system CMS. Każdego dnia strony internetowe WordPress są narażone na bardzo groźne ataki hackerskie. Im więcej wrażliwych danych znajduje się na takich stronach WWW, tym większa pokusa, aby zdobyć do nich dostęp. W jakim celu są przeprowadzane ataki? Głównie po to, aby wykorzystać dane osobowe i adresy mailowe w celu uzyskania dostępu do paneli administracyjnych lub nawet kart kredytowych. Takie działania często prowadzą do bardzo kosztownych strat finansowych i wizerunkowych.

Mając na uwadze możliwości jakimi dysponują hackerzy, nasz zespół dba o to, aby strony WordPress naszych klientów były zawsze odpowiednio zabezpieczone przed wszystkimi, możliwymi atakami ze strony programistów pasjonujących się w wykradaniu danych i włamaniach na strony WWW i sklepy internetowe.

Nasza oferta, to spokój i bezpieczeństwo dla Twojej strony internetowej, ponieważ uważamy, że nikt nie powinien mieć dostępu do danych, które do niego nie należą. Tym bardziej wykradzionych podstępem z bazy Twoich klientów.

Dlatego zabezpieczamy strony WordPress, aby osoby postronne nie mogły odczytać i wykorzystać wrażliwych danych. Dbamy o to, aby hackerzy nie mogli wykorzystać złośliwego oprogramowania by uzyskać dostęp do baz danych i stron administracyjnych oraz danych z formularzy. Wiemy, że najczęściej w tych miejscach dochodzi do skutecznych prób kradzieży danych.

Bezpieczeństwo Twojej strony WordPress jest najważniejsze

Jeżeli posiadasz system CMS WordPress na swojej stronie internetowej, to musisz wiedzieć, że obecnie jest on najpopularniejszym systemem zarządzania treścią na Świecie. Nic dziwnego, że jest narażony na różnego rodzaju ataki i błędy, które mogą wystąpić podczas użytkowania strony WWW. Wraz z rozwojem systemu WordPress, zwiększyło się również niebezpieczeństwo ataków hackerskich. Dzięki tak dużej popularności oraz możliwości wykorzystania tego systemu całkowicie za darmo. 

System WordPress jest bardzo bezpiecznym i skrupulatnie budowanym systemem zarządzania treści (CMS), ale posiada tę możliwość, która pozwala na instalację dodatkowych rozszerzeń i szablonów. To właśnie tutaj dochodzi najczęściej do potencjalnych ataków i włamań. Dzięki wtyczkom i szablonom WordPress zyskuje bardzo przydatne funkcjonalności i umożliwia rozwijanie strony internetowej. Dzięki konkretnym wtyczkom, system WordPress pozwala również na stworzenie sklepu internetowego, który posiada rozbudowane funkcje prowadzenia sprzedaży przez Internet. 

To właśnie dlatego konieczne jest zabezpieczenie systemu WordPress i dokładna analiza dodatków, które są zainstalowane lub mają zostać wdrożone na stronie WWW lub w sklepie internetowym, ponieważ nie wszyscy wydawcy planują rozwój swoich wtyczek i motywów. Nasz zespół zawsze dba o to, aby Twoja strona internetowa była bezpieczna i posiadała zoptymalizowane wtyczki.

Całodobowy monitoring Twojej strony internetowej WordPress

Strony internetowe WordPress bardzo często stają się przedmiotem ataków hakerskich. Mimo, że CMS WordPress jest bezpiecznym systemem zarządzania treści, codziennie pojawiają się nowe zagrożenia, które należy monitorować przez 24h na dobę.

 

Ochrona przez złośliwym oprogramowaniem

Najczęstsze przyczyny złośliwych ataków i włamań, są błędy w oprogramowaniu lub nieodpowiednie wtyczki w systemie WordPress albo brak aktualizacji. Poprzez ciągły monitoring strony WWW, zapewnimy Ci ochronę przed najczęstszymi przyczynami włamań i problemów ze stroną internetową WordPress.

 

Bezpieczne kopie zapasowe strony internetowej i bazy danych

Czasami się zdarza, że sama opieka i stały monitoring nie wystarczą. Mimo dokładania wszelkich starań, aby strona WWW była bezpieczna, zawsze może się zdarzyć tak, że ktoś uzyska dostęp poprzez włamanie do panelu strony i dokona nieodwracalnych zmian. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak wykonać kopię zapasową całego systemu.

Najskuteczniejsze zabezpieczenia i profesjonalna ochrona

Odpowiednia ochrona strony internetowej WordPress i zabezpieczenia, to kilka ważnych czynników, które wpływają na poziom bezpieczeństwa stron WWW. Odpowiednie hasła, loginy, monitoring wtyczek i modułów oraz skanowanie przeciw złośliwemu oprogramowaniu, pozwalają skutecznie zabezpieczyć system WordPress.

 

Bezpieczeństwo Strony WordPress

Zabezpiecz dane swojej strony WWW już dzisiaj

Zastanawiasz się czy dane na Twojej stronie internetowej są bezpieczne? Jeżeli posiadasz stronę WWW na systemie CMS WordPress, ale nie masz wiedzy, w jaki sposób nią zarządzać bezpiecznie, nie ryzykuj! Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem. Zajmiemy się bezpieczeństwem Twojej strony WordPress, ponieważ przesyłanie niezabezpieczonych danych, to jak przesyłanie pieniędzy tak, że każdy widzi jaką kwotę przesyłasz. To jednak nie wszystko, co musisz wiedzieć. 

Przesyłanie danych, które są widoczne np. w formularzach kontaktowych, to jak przesyłanie poufnych dokumentów lub przelewów pieniężnych, po które każdy może wyciągnąć rękę i wykorzystać w dowolny sposób. Niezabezpieczona strona WordPress działa tak, jak publiczny sklep samoobsługowy, w którym nie trzeba za nic płacić i każdy może zrobić darmowe zakupy.

Nie pozwól na to! Bezpieczna strona WordPress jest niczym ekskluzywny sklep internetowy, do którego dostęp mają wyłącznie nieliczne osoby i administratorzy. Tylko te osoby mogą zobaczyć poufne dane i wykorzystywać w taki sposób, na jaki uzyskały dostęp. Dlatego pozwól, że zabezpieczymy Twoją stronę WordPress lub sklep internetowy w taki sposób, że to Ty będziesz decydować kto będzie miał przyznany dostęp.

Kontakt z nami

+48 797998108

Bezpieczny WordPress

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

Chcesz więcej?

Posiadasz stronę WWW lub sklep internetowy i potrzebujesz indywidualnej wyceny usług? Kliknij poniżej i zamów kompleksową wycenę.