Administracja stron WWW

Potrzebujesz zarządzania Twoją stroną internetową WordPress? Chcesz mieć pod ręką specjalistę, który będzie dbał o prawidłowe funkcjonowanie Twojej strony internetowej, wprowadzi poprawki  lub zmiany na podstronach? Dzięki usłudze administracji stron WordPress, zajmiemy się za Ciebie obsługą Twojej strony WWW, wdrożymy zmianę w cenniku, dodamy nowe teksty lub nowe podstrony i formularze kontaktowe. Zajmiemy się kompleksowo obsługą strony firmowej i bloga.

Administracja stron internetowych WordPress

Pozbądź się problemu obsługi strony i zamów profesjonalną administrację WordPress

Nie przejmuj się już więcej poprawnym działaniem Twojej strony internetowej. Nasza oferta obejmuje pakiet kompleksowej administracji strony WWW, opartej o system CMS WordPress. Zajmiemy się w Twoim imieniu pełnym zakresem prac na stronie internetowej, którymi nie chcesz się zajmować.

Skup się na prowadzeniu swojego biznesu i rób to, na czym znasz się najlepiej, a my zadbamy o zaplecze Twojej strony internetowej. Zadbamy o to, aby Twoja strona zawsze była aktualna i zgodna z działalnością Twojej firmy.

Wprowadzanie zmian

W ramach opieki administracyjnej na stronie WordPress, oferujemy wprowadzanie bieżących zmian w systemie CMS i na podstronach, aby informacje na Twojej witrynie firmowej były zawsze aktualne, w tym teksty, cenniki i inne elementy na Twojej stronie WWW.

Aktualizacja bloga firmowego

Opieka administracyjna nad stroną WordPress, to również aktualizacja firmowego bloga. W ramach współpracy z naszym zespołem, otrzymujesz prowadzenie bloga firmowego przez dodawanie wpisów napisanych przez Copywritera lub sami napiszemy teksty dla Ciebie.

Bieżące monitorowanie

Działanie administracyjnej na Twojej stronie internetowej WordPress, to również monitorowanie jej prawidłowego i nieprzerwanego funkcjonowania w Internecie. W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów, możemy szybko i skutecznie zareagować.

Zamów administrację WordPress

Zaopiekujemy się Twoją stroną WWW

Administracja stron WordPress, to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, które wymagają profesjonalnej opieki nad stroną WWW. Podczas współpracy z klientami dbamy o poprawne funkcjonowanie strony internetowej lub sklepu internetowego. Wdrażamy poprawki, aktualizacje i budujemy nowe funkcjonalności oraz aktualizujemy treść na stronie. W ramach administracji strony WordPress, oferujemy nie tylko wprowadzanie najnowszych aktualizacji na stronie lub prowadzenie bloga firmowego, ale również opiekę, polegającą na monitorowaniu poprawności działania całego systemu CMS WordPress.

Administracja CMS WordPress w skrócie

Dzięki administracji stroną możesz:

Zabezpieczyć system CMS przed hakerami

WordPress jest bardzo popularnym systemem typu Open Source. Oznacza to, że kod strony oraz wszystkie pliki są dostępne dla każdego. Hakerzy znają pliki i ścieżki oraz luki, przez które mogą włamać się do systemu. Odpowiednie zabezpieczenie systemu CMS, pozwala zminimalizować maksymalnie podatność strony na włamania botów i złośliwych aplikacji.

Zapobiec atakom brute force i włamaniom botów

Zabezpieczenie systemu CMS WordPress zapewnia bezpieczeństwo przed atakami hakerów oraz włamaniom złośliwych botów, które poszukują luk w systemach i potencjalnie łatwych stron do ataku. Wdrożenie odpowiednich zabezpieczeń pozwala zapobiec włamaniom na strony WordPress oraz zachować bezpieczeństwo danych.

Zachować bezpieczeństwo przesyłanych danych

Każda strona WordPress, która nie posiada certyfikatu SSL oraz specjalnych wtyczek i zabezpieczeń przed włamaniami, oraz przesyłaniem danych otwartym tekstem, czyli niezaszyfrowane, jest narażona na szybkie atakami, które mają na celu włamanie na stronę, kradzież danych osobowych i przejęcie kontroli nad stroną. Nie wolno do tego dopuścić.

Zabezpiecz stronę WordPress już dzisiaj!

Co się może wydarzyć, gdy nie zabezpieczysz swojej strony internetowej?

Strona internetowa, która nie zostanie zabezpieczona w odpowiedni sposób, jest narażona na ataki typu brute force, czyli włamanie na konto administratora systemu CMS przy użyciu najpopularniejszych loginów i haseł, których używają właściciele stron WWW. To najprostsza metoda włamań na całym Świecie. Brak administracji stroną WordPress pozwala hakerom wykorzystywać luki w systemie, które powstają przez brak aktualizacji jądra systemu WordPress oraz wtyczek. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ każda aktualizacja naprawia błędy oraz luki w aplikacjach. Dlatego bardzo istotną kwestią, jest cykliczna aktualizacja wtyczek oraz systemu WordPress z poziomu administratora.

Dlaczego potrzebujesz administracji strony internetowej WordPress?

Chroń WordPress jak chronisz swój dom!

Gdy prowadzisz biznes, ostatnie czego sobie byś życzył, to włamanie na Twoją stronę internetową i kradzież poufnych danych osobowych oraz informacji. WordPress, jak każdy system CMS wymaga opieki i administracji. To tak, jakby nie dbać o poziom oleju w silniku. Któregoś dnia po prostu się zatrze, a Ty wydasz tysiące na jego naprawdę lub wymianę na nowy.

Dzięki administracji systemem CMS WordPress, nie tylko dbamy o aktualność informacji na stronie WWW, ale również monitorujemy poziom bezpieczeństwa i sprawdzamy czy Twój system WordPress nie zagraża nikomu w Internecie. Dlatego tak ważna jest opieka nad stroną internetową.

Opinie klientów

Zobacz co mówią o naszej pracy!

Zawsze staramy się tworzyć najlepsze i nowoczesne rozwiązania, które pomogą zoptymalizować pracę każdej strony internetowej. Bardzo nam miło, że nasza praca jest doceniana!

Anna Kowalska

Współpracuję z zespołem Bezpiecznego WordPressa od samego początku istnienia mojej strony internetowej i mogę powiedzieć, że czuję się bezpieczna w sieci, ponieważ moja strona jest zadbana i nigdy nie miałam z nią żadnych problemów!

szalenstwomotania.pl

Dobry Mięsny

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z ekipą Bezpiecznego WordPressa, ponieważ wiemy, że nasz sklep internetowy jest bezpieczny, a dane klientów są zawsze szyfrowane i nie wyciekną do Internetu. Polecamy firmę Entaris każdemu, komu zależy na dobrej współpracy i bezpieczeństwie internetowej.

dobrymiesny.pl

Opieka CMS WordPress

Zadbaj o swoją stronę internetową WordPress. Zamów już dziś opiekę systemu CMS WordPress dla swojej strony WWW!

Przyspieszanie WordPress

Twoja strona internetowa WordPress wolno się wczytuje? Twoi klienci zgłaszają, że sklep WooCommerce jest zbyt wolny?