Audyt stron WordPress

Każda strona internetowa wymaga opieki i stałego monitoringu, aby utrzymać jej strukturę bezpieczną. Dbamy o to, aby utrzymać pracę całego środowiska, w którym pracuje Twoja strona internetowa, dlatego przeprowadzamy dokładny i rzeczowy audyt stron WordPress, aby sprawdzić, w jaki sposób ją najlepiej zabezpieczyć!

Bezpieczeństwo stron WordPress

Masz problem z WordPress? Zamów audyt i dowiedz się co się dzieje z Twoją stroną!

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług administracji stron WWW, blogów i sklepów internetowych, opartych system CMS WordPress. Dzięki dokładnemu audytowi Twojej strony internetowej zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania i przejmiemy pełen zakres pracy, związanych z optymalizacją, bezpieczeństwem i administracją całego systemu. 

Audyt CMS WordPress

Przeprowadzamy rzetelną i całkowitą analizę Twojej strony WWW, bloga lub sklepu internetowego. Dzięki audytowi dowiesz się, w którym miejscu należy dokonać poprawek, aby w pełni zabezpieczyć stronę WordPress przed atakami i niechcianymi aplikacjami.

Analiza strony WordPress

Audyt bezpieczeństwa strony internetowej to nie wszystko. Aby wprowadzić potrzebne zmiany i zabezpieczenia, przeprowadzamy dokładną analizę audytu oraz raportu sporządzonego na podstawie audytu. Wtedy możemy zaproponować Ci najlepsze rozwiązania i wdrożyć odpowiednie zmiany.

Optymalizacja stron WWW

Audyt strony WordPress i dokładna analiza raportu audytu strony WWW pozwala nam przeprowadzić rzeczową optymalizację strony internetowej oraz wdrożyć wymagane zabezpieczenia i moduły zabezpieczające, dzięki którym Twoja strona WWW stanie się w pełni przygotowana dla użytkowników.

Zamów audyt ze szczegółowym raportem WP Audit

Przyspiesz i zabezpiecz swój WordPress

Optymalizacja stron internetowej i administracja stron WordPress, to niezbędny element poprawnego funkcjonowania każdej strony WWW. Oprócz niezbędnych aktualizacji jądra systemu WordPress i wtyczek optymalizacja witryny internetowej polega na wdrożeniu rozwiązań, dzięki którym strona będzie działała o wiele szybciej. Strona internetowa będzie również zabezpieczona przed atakami typu brute force, wstrzykiwaniem złośliwego kodu i możliwością przejęcia danych osobowych Twoich klientów.

CMS WordPress to system zarządzania treścią

Administracja stronami WWW pozwala:

Zabezpieczyć system CMS przed hakerami

WordPress jest bardzo popularnym systemem typu Open Source. Oznacza to, że kod strony oraz wszystkie pliki są dostępne dla każdego. Hakerzy znają pliki i ścieżki oraz luki, przez które mogą włamać się do systemu. Odpowiednie zabezpieczenie systemu CMS, pozwala zminimalizować maksymalnie podatność strony na włamania botów i złośliwych aplikacji.

Zapobiec atakom brute force i włamaniom botów

Zabezpieczenie systemu CMS WordPress zapewnia bezpieczeństwo przed atakami hakerów oraz włamaniom złośliwych botów, które poszukują luk w systemach i potencjalnie łatwych stron do ataku. Wdrożenie odpowiednich zabezpieczeń pozwala zapobiec włamaniom na strony WordPress oraz zachować bezpieczeństwo danych.

Zachować bezpieczeństwo przesyłanych danych

Każda strona WordPress, która nie posiada certyfikatu SSL oraz specjalnych wtyczek i zabezpieczeń przed włamaniami, oraz przesyłaniem danych otwartym tekstem, czyli niezaszyfrowane, jest narażona na szybkie atakami, które mają na celu włamanie na stronę, kradzież danych osobowych i przejęcie kontroli nad stroną. Nie wolno do tego dopuścić.

Zabezpiecz stronę WordPress już dzisiaj!

Co się może wydarzyć, gdy nie zabezpieczysz swojej strony internetowej?

Strona internetowa, która nie zostanie zabezpieczona w odpowiedni sposób, jest narażona na ataki typu brute force, czyli włamanie na konto administratora systemu CMS przy użyciu najpopularniejszych loginów i haseł, których używają właściciele stron WWW. To najprostsza metoda włamań na całym Świecie. Brak administracji stroną WordPress pozwala hakerom wykorzystywać luki w systemie, które powstają przez brak aktualizacji jądra systemu WordPress oraz wtyczek. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ każda aktualizacja naprawia błędy oraz luki w aplikacjach. Dlatego bardzo istotną kwestią, jest cykliczna aktualizacja wtyczek oraz systemu WordPress z poziomu administratora.

Dlaczego potrzebujesz audytu?

Optymalizacja strony WordPress

Optymalizacja stron internetowej i administracja stron WordPress, to niezbędny element poprawnego funkcjonowania każdej strony WWW. Oprócz niezbędnych aktualizacji jądra systemu WordPress i wtyczek optymalizacja witryny internetowej polega na wdrożeniu rozwiązań, dzięki którym strona będzie działała o wiele szybciej. Strona internetowa będzie również zabezpieczona przed atakami typu brute force, wstrzykiwaniem złośliwego kodu i możliwością przejęcia danych osobowych Twoich klientów.

Opinie klientów

Zobacz co mówią o naszej pracy!

Zawsze staramy się tworzyć najlepsze i nowoczesne rozwiązania, które pomogą zoptymalizować pracę każdej strony internetowej. Bardzo nam miło, że nasza praca jest doceniana!

Anna Kowalska

Współpracuję z zespołem Bezpiecznego WordPressa od samego początku istnienia mojej strony internetowej i mogę powiedzieć, że czuję się bezpieczna w sieci, ponieważ moja strona jest zadbana i nigdy nie miałam z nią żadnych problemów!

szalenstwomotania.pl

Dobry Mięsny

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z ekipą Bezpiecznego WordPressa, ponieważ wiemy, że nasz sklep internetowy jest bezpieczny, a dane klientów są zawsze szyfrowane i nie wyciekną do Internetu. Polecamy firmę Entaris każdemu, komu zależy na dobrej współpracy i bezpieczeństwie internetowej.

dobrymiesny.pl

Opieka CMS WordPress

Zadbaj o swoją stronę internetową WordPress. Zamów już dziś opiekę systemu CMS WordPress dla swojej strony WWW!

Przyspieszanie WordPress

Twoja strona internetowa WordPress wolno się wczytuje? Twoi klienci zgłaszają, że sklep WooCommerce jest zbyt wolny?