Opieka stron WordPress

Jeżeli martwisz się o poprawne działanie swojej strony internetowej WordPress i nie chcesz przejmować się jej administracją oraz aktualizacjami, potrzebujesz profesjonalnego zarządzania Twoją stroną WordPress. Już dziś możesz mieć pod ręką specjalistę, który będzie dbał o poprawne funkcjonowanie Twojej strony WWW. Powierz nam opiekę nad swoją stroną internetową, a my wprowadzimy odpowiednie poprawki i zmiany na podstronach, aby zoptymalizować jej działanie. 

Dzięki usłudze opieki strony WordPress, wdrożymy dla Ciebie pakiet zabezpieczeń, dzięki któremu już więcej nie będzie potrzeby, aby martwić o bezpieczeństwo strony internetowej. Cykliczne kopie zapasowe i skanowanie strony przeciw złośliwemu oprogramowaniu oraz monitoring funkcjonowania systemu CMS wraz z wtyczkami, pozwoli na zbudowanie bezpiecznej strony internetowej WordPress.

Opieka stron internetowych WordPress

Nie martw się o działanie Twojej strony internetowej dzięki profesjonalnej opiece!

Już nigdy więcej nie martwi się o poprawne działanie Twojej strony internetowej WordPress. Nasza oferta obejmuje pakiet kompleksowej opieki nad stroną WWW. Zajmiemy się w Twoim imieniu bezpieczeństwem witryny internetowej, wykonując pełen zakres prac zabezpieczających i chroniących Twojego WordPressa.

Nie przejmuj się więcej o stronę internetową! Zajmij się tym, w czym jesteś najlepszy! Skup się na budowaniu swojego biznesu i rób to, na czym znasz się najlepiej, a my zadbamy o poprawne funkcjonowanie Twojej strony firmowej, aby klienci mogli poznać Twoją ofertę o każdej porze 24h na dobę!

Monitoring poprawności działania systemu WordPress

W ramach naszej opieki systemu WordPress, oferujemy całodobowy, nieprzerwany monitoring strony internetowej, który zapewni Ci skuteczne funkcjonowanie całego systemu CMS. Zadbamy o to, aby Twoja strona WWW była zawsze online. Dzięki monitoringu systemu WordPress, możemy trzymać rękę na pulsie o każdej porze, aby móc przywrócić Twoją stronę internetową do działania tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zabezpieczenie systemu CMS przed włamaniami

Bezpieczeństwo Twojej strony internetowej WordPress jest dla nas najważniejsze, dlatego wprowadzimy najistotniejsze poprawki i wdrożymy reguły bezpieczeństwa, które zapewnią integralność całego systemu CMS. Zainstalujemy wtyczki do monitoringu bezpiecznego funkcjonowania Twojej strony internetowej.

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Podczas opieki nad Twoją stroną internetową WordPress dbamy o każdy szczegół bezpieczeństwa. Prowadzimy cykliczne skanowanie przed złośliwym oprogramowaniem i czyszczenie plików oraz bazy danych z niepotrzebnych danych. Sprawdzamy również bezpieczeństwo zainstalowanych wtyczek i motywów oraz wszelkich danych logowania.

Zamów opiekę WordPress

Zajmiemy się Twoją stroną WWW

Administracja stron WordPress, to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, które wymagają profesjonalnej opieki nad stroną WWW. Podczas współpracy z klientami dbamy o poprawne funkcjonowanie strony internetowej lub sklepu internetowego. Wdrażamy poprawki, aktualizacje i budujemy nowe funkcjonalności oraz aktualizujemy treść na stronie. W ramach administracji strony WordPress, oferujemy nie tylko wprowadzanie najnowszych aktualizacji na stronie lub prowadzenie bloga firmowego, ale również opiekę, polegającą na monitorowaniu poprawności działania całego systemu CMS WordPress.

Administracja CMS WordPress w skrócie

Dzięki administracji stroną możesz:

Zabezpieczyć system CMS przed hakerami

WordPress jest bardzo popularnym systemem typu Open Source. Oznacza to, że kod strony oraz wszystkie pliki są dostępne dla każdego. Hakerzy znają pliki i ścieżki oraz luki, przez które mogą włamać się do systemu. Odpowiednie zabezpieczenie systemu CMS, pozwala zminimalizować maksymalnie podatność strony na włamania botów i złośliwych aplikacji.

Zapobiec atakom brute force i włamaniom botów

Zabezpieczenie systemu CMS WordPress zapewnia bezpieczeństwo przed atakami hakerów oraz włamaniom złośliwych botów, które poszukują luk w systemach i potencjalnie łatwych stron do ataku. Wdrożenie odpowiednich zabezpieczeń pozwala zapobiec włamaniom na strony WordPress oraz zachować bezpieczeństwo danych.

Zachować bezpieczeństwo przesyłanych danych

Każda strona WordPress, która nie posiada certyfikatu SSL oraz specjalnych wtyczek i zabezpieczeń przed włamaniami, oraz przesyłaniem danych otwartym tekstem, czyli niezaszyfrowane, jest narażona na szybkie atakami, które mają na celu włamanie na stronę, kradzież danych osobowych i przejęcie kontroli nad stroną. Nie wolno do tego dopuścić.

Zabezpiecz stronę WordPress już dzisiaj!

Co się może wydarzyć, gdy nie zabezpieczysz swojej strony internetowej?

Strona internetowa, która nie zostanie zabezpieczona w odpowiedni sposób, jest narażona na ataki typu brute force, czyli włamanie na konto administratora systemu CMS przy użyciu najpopularniejszych loginów i haseł, których używają właściciele stron WWW. To najprostsza metoda włamań na całym Świecie. Brak administracji stroną WordPress pozwala hakerom wykorzystywać luki w systemie, które powstają przez brak aktualizacji jądra systemu WordPress oraz wtyczek. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ każda aktualizacja naprawia błędy oraz luki w aplikacjach. Dlatego bardzo istotną kwestią, jest cykliczna aktualizacja wtyczek oraz systemu WordPress z poziomu administratora.

Dlaczego potrzebujesz administracji strony internetowej WordPress?

Chroń WordPress jak chronisz swój dom!

Gdy prowadzisz biznes, ostatnie czego sobie byś życzył, to włamanie na Twoją stronę internetową i kradzież poufnych danych osobowych oraz informacji. WordPress, jak każdy system CMS wymaga opieki i administracji. To tak, jakby nie dbać o poziom oleju w silniku. Któregoś dnia po prostu się zatrze, a Ty wydasz tysiące na jego naprawdę lub wymianę na nowy.

Dzięki administracji systemem CMS WordPress, nie tylko dbamy o aktualność informacji na stronie WWW, ale również monitorujemy poziom bezpieczeństwa i sprawdzamy czy Twój system WordPress nie zagraża nikomu w Internecie. Dlatego tak ważna jest opieka nad stroną internetową.

Opinie klientów

Zobacz co mówią o naszej pracy!

Zawsze staramy się tworzyć najlepsze i nowoczesne rozwiązania, które pomogą zoptymalizować pracę każdej strony internetowej. Bardzo nam miło, że nasza praca jest doceniana!

Anna Kowalska

Współpracuję z zespołem Bezpiecznego WordPressa od samego początku istnienia mojej strony internetowej i mogę powiedzieć, że czuję się bezpieczna w sieci, ponieważ moja strona jest zadbana i nigdy nie miałam z nią żadnych problemów!

szalenstwomotania.pl

Dobry Mięsny

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z ekipą Bezpiecznego WordPressa, ponieważ wiemy, że nasz sklep internetowy jest bezpieczny, a dane klientów są zawsze szyfrowane i nie wyciekną do Internetu. Polecamy firmę Entaris każdemu, komu zależy na dobrej współpracy i bezpieczeństwie internetowej.

dobrymiesny.pl

Opieka CMS WordPress

Zadbaj o swoją stronę internetową WordPress. Zamów już dziś opiekę systemu CMS WordPress dla swojej strony WWW!

Przyspieszanie WordPress

Twoja strona internetowa WordPress wolno się wczytuje? Twoi klienci zgłaszają, że sklep WooCommerce jest zbyt wolny?