Bezpieczeństwo stron internetowych WordPress

Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?

Każdego dnia strony internetowe są narażone na różnego rodzaju ataki. Im więcej danych wrażliwych jest przetwarzanych w Internecie, tym więcej ludzi chce zdobyć do nich dostęp, aby wykorzystać je do różnych celów głównie, aby zarabiać. Wykorzystywanie danych innych osób, jest powszechnie stosowane i często powoduje bardzo kosztowne straty finansowe oraz wizerunkowe.

Jako zespół pasjonatów bezpieczeństwa w Internecie, dbamy o to, aby strony naszych klientów były zawsze odpowiednio zabezpieczone przed różnymi atakami z zewnątrz. Oferujemy spokój i bezpieczeństwo podczas użytkowania stron internetowych, ponieważ nikt nie powinien mieć dostępu do danych, które do niego nie należą. Tym bardziej danych wykradzionych z baz klientów firm.

Zabezpieczamy strony WordPress w taki sposób, aby potencjalne ataki nie miały miejsca, a złośliwe oprogramowanie nie miało dostępu do baz danych i stron administracyjnych oraz formularzy, ponieważ najczęściej w tych miejscach dochodzi do najgroźniejszych ataków i wycieków ważnych wrażliwych danych.

Twoja bezpieczna strona internetowa jest tutaj!

Odkąd powstał system zarządzania treścią CMS WordPress, stał się jednym z najbardziej popularnych systemów CMS na Świecie. Skrupulatnie budowany i rozwijany przez społeczność, rozbudowywał się do postaci silnika CMS, dzięki któremu można zbudować dowolną stronę WWW lub sklep internetowy.

Wraz z rozwojem silnika WordPress, zwiększyło się również niebezpieczeństwo ataków hackerskich na stronach WordPress. Dzięki tak dużej popularności oraz udostępnianiu go jako oprogramowanie Open Source wielu hakerów trenuje na otwartych systemach swoje umiejętności i możliwości włamania się do panelu administracyjnego i bazy danych stron internetowych.

Dlaczego to robią? Może dla zabawy, zarobku albo możliwości wykradnięcia wartościowych danych osobowych. Bez względu na cel, każde takie włamanie może bardzo poważnie zaszkodzić Twojej stronie internetowej, klientom i Twojemu biznesowi. Strony WordPress powinny być więc bardzo dobrze zabezpieczone przed takimi działaniami, dlatego właśnie potrzebujesz Zespół Bezpiecznego WordPressa!

Będziemy monitorować na bieżąco Twoją stronę internetową

Twoja strona internetowa może stać się celem ataku hakerskiego każdego dnia. Złośliwe boty szukają codziennie niezabezpieczonych stron WordPress i szykują się do ataku!

 

Obronimy Cię przed złośliwym oprogramowaniem

Złośliwe oprogramowanie tworzone jest, aby włamywać się na strony internetowe, tworzyć konta admina, wykradać dane, lub dokonywać zmian w bazie danych. Niektóre z nich tworzą bardzo kłopotliwe przekierowania z Twojej strony WWW na serwisy dla dorosłych lub inne, niezbyt bezpieczne serwisy internetowe.

 

Stworzymy bezpieczne kopie zapasowe strony WWW i bazy danych

Zdarza się, że sama ochrona nie wystarczy i ktoś będzie na tyle uparty, że włamie się na Twoją stronę WWW. Nie przejmuj się tym, w ramach Bezpiecznego WordPressa, otrzymasz od nas cykliczne kopie zapasowe na zewnętrznym nośniku danych.

 

Wdrożymy nowoczesne zabezpieczenia i zapewnimy profesjonalną ochronę

Zabezpieczenie i ochrona strony internetowej, to złożony proces, na który składa się kilka ważnych czynników, w tym również zadbanie o odpowiedni wygląd bazy danych, hasła, strona logowania oraz monitoring wtyczek i modułów, ale również skanowanie przeciwko złośliwemu oprogramowaniu.

 

Bezpieczeństwo Strony internetowej WordPress

Bezpieczne dane to bezpieczny biznes!

Martwisz się o dane, które znajdują się na Twojej stronie internetowej? Posiadasz witrynę opartą o system CMS WordPress, ale nie potrafisz zarządzać jej bezpieczeństwem? Nie ryzykuj. Pozwól, że zajmiemy się opieką nad Twoją stroną WWW. Przesyłanie niezabezpieczonych danych, to jak przesłanie pieniędzy w taki sposób, aby każdy mógł zobaczyć, jaką kwotę transferujesz. Jednak to nie wszystko.

To jak transfer pieniędzy, które każdy może dotknąć i jeśli będzie chciał, może wziąć sobie trochę banknotów. Niezabezpieczona strona WWW działa, jak publiczny sklep samoobsługowy, w którym nie trzeba płacić za produkty i dosłownie każdy może zrobić promocyjne zakupy.

Bezpieczna strona WordPress, jest niczym prywatna aukcja diamentami, do której mają dostęp wyłącznie wybrane osoby i tylko one mogą obracać kapitałem oraz przeglądać ofertę. To zamknięty sklep Premium dla wyjątkowych gości. Jeśli chcesz mieć bezpieczną stronę WWW lub sklep internetowy, oparty o system WordPress, zadbaj o jego prywatność oraz o to, kogo wpuszczasz do środka!

Kontakt z nami

+48 797998108

Bezpieczny WordPress

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 17:00

Chcesz więcej?

Posiadasz stronę WWW lub sklep internetowy i potrzebujesz indywidualnej wyceny usług? Kliknij poniżej i zamów kompleksową wycenę.